TBM software

EASY DOCUMENTS ONE

Chociaż elektroniczne archiwa i rozwiązania do zarządzania stały się codziennością biurowego życia, większość użytkowników nadal pracuje z dokumentami osobistymi w sposób mało usystematyzowany i ustrukturalizowany.

Czytaj więcej...

EASY DOCUMENTS

Jednym z kluczowych modułów wchodzących w skład EASY LOGISTICS CENTER (ELC) jest EASY DOCUMENTS. Dokumenty oraz sprawy biznesowe obsługiwane są poprzez interfejs webowy dostępny w przeglądarce internetowej.

Czytaj więcej...

EASY EXPERIENCE

Różnego rodzaju oddziały, departamenty organizacji tworzą, kopiują, rozsyłają i gromadzą informacje w formie papierowej i elektronicznej. Jednak nie wszystkie - na przykład codzienna porcja reklam w skrzynce email - są istotne dla organizacji.

Czytaj więcej...

EASY CAPTURE

Przedsiębiorstwa otrzymują większość dokumentów jako wydruki, i dlatego potężne narzędzie do przechwytywania dokumentów jest podstawą dla wszystkich innych procesów związanych z nowoczesnym zarządzaniem tekstu elektronicznego.

Czytaj więcej...

EASY NOTES

EASY NOTES jest rozwiązaniem łączącym EASY ENTERPRISE ze środowiskiem IBM ® Lotus Notes® / Domino®. EASY NOTES pozwala również na przypisywanie wiadomości e-mail do procesów workflow.

Czytaj więcej...

EASY for EXCHANGE

Rozwiązanie dla Microsoft Exchange pozwala na automatyczne, sterowane regułami scenariusze archiwizacji. Poza wzrostem bezpieczeństwa danych, wyraźnej redukcji ulega obciążenie serwera Exchange.

Czytaj więcej...

EASY for OFFICE

EASY OFFICE INTEGRATION to rozwiązanie dla aplikacji pakietu MS OFFICE, które umożliwia archiwizację dokumentów jednym kliknięciem, bezpośrednio z tychże aplikacji.

Czytaj więcej...