GLOVER

LICZARKA DO BILONU I BANKNOTÓW GLOVER SC-100

Liczarka wagowa Glover SC-100 jest wielofunkcyjnym urządzeniem służącym do liczenia banknotów i bilonu. W standardzie przeznaczona jest do pracy z polskimi złotymi oraz EURO i GBP, ale poprzez proces szybkiej kalibracji, można ją dostosować do liczenia dowolnej waluty.

Czytaj więcej...

LICZARKA DO BILONU GLOVER CC-20.2

Liczarka do bilonu Glover CC-20.2 wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami i znaczną sprawnością liczenia monet. Komfort pracy zapewnia zamykana klapa, będąca wygodnym podajnikiem monet oraz ergonomiczna rączka ułatwiająca transport urządzenia.

Czytaj więcej...

LICZARKA BANKNOTÓW GLOVER GC-500 VF

Liczarka Glover GC-500 VF to zaawansowane urządzenie umożliwiające przeliczanie środków pieniężnych w niezwykle sprawny i niezawodny sposób.

Czytaj więcej...

LICZARKA BANKNOTÓW GLOVER GC-10 UV

LLiczarka do banknotów Glover GC-10 UV wyróżnia się wśród urządzeń do liczenia pieniędzy uniwersalnością i niezawodną pracą. 

Czytaj więcej...

LICZARKA BANKNOTÓW GLOVER GC-20 UV/MG

Liczarka Glover GC-20 UV/MG to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym miejscu, gdzie niezbędne jest szybkie i niezawodne przeliczanie banknotów różnych walut.

Czytaj więcej...

LICZARKA BANKNOTÓW GLOVER GC-25 UV/MG

Liczarka Glover GC-25 UV/MG jest niezwykle sprawnym i bezawaryjnym urządzeniem do przeliczania gotówki. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i niezawodność pracy.

Czytaj więcej...