Firmy GLOVER

Glover 4500-UV

Tajnopis Glover 4500-UV służy do znakowania przedmiotów w sposób niewidoczny w zwykłym świetle. Markery UV są bardzo często stosowane do zabezpieczania wartościowych przedmiotów na wypadek kradzieży - oznakowane w indywidualny sposób rzeczy nie pozostawiają wątpliwości przy identyfikacji przez policje lub stosowne służby.

Czytaj więcej...

Tester DL-01 UV

Tester ultrafioletowy DL-01 UV został zaprojektowany w oparciu o zaawansowana technologie badania prawdziwości banknotów, która jest stosowana w wielu krajach świata. DL-01 UV, bada dwie najważniejsze cechy zabezpieczenia banknotów: reakcje na promienie ultrafioletowe (UV) oraz znak wodny (znaki widzialne w świetle białym).

Czytaj więcej...

Tester DL-08 UV

Tester ultrafioletowy DL-08 UV został zaprojektowany w oparciu o zaawansowana technologię badania prawdziwości banknotów, która jest stosowana w wielu krajach świata.

Czytaj więcej...

Tester DL-105 UV

Tester ultrafioletowy DL-105 UV został zaprojektowany w oparciu o standardy stosowane w wielu krajach świata. Tester DL-105 UV, bada reakcje banknotu na promienie ultrafioletowe.

Czytaj więcej...

Tester DP-323 UV

DP-323 jest najmniejszym urządzeniem slużącym do weryfikacji banknotów dostępnym na polskim rynku. Dzięki małym rozmiarom oraz zasilaniu za pomocą baterii, nadaje się idealnie do pełnienia funkcji przenośnego narzędzia kontroli banknotów.

Czytaj więcej...

Tester DP-338 UV

Testery UV to podstawowe urządzenia stosowane przy sprawdzaniu prawdziwości banknotów. Do tej rodziny należą testery do banknotów DP-338 UV. Testery te weryfikują prawdziwość banknotów na trzy różne sposoby.

Czytaj więcej...

Tester SLD-10 UV

Glover SLD-10 UV to uniwersalne urządzenie do weryfikacji prawdziwości znaków pieniężnych (banknotów), kart kredytowych, dokumentów, itp. Proces ten umożliwia specjalna konstrukcja oparta na dwóch źródłach światła (ultrafioletowego - 365 nm i białego) i wbudowanym szkle powiększającym.

Czytaj więcej...

Tester SLD-16 UV

Tester ultrafioletowy SLD-16 UV został zaprojektowany w oparciu o zaawansowaną technologię badania prawdziwości banknotów, która jest stosowana w wielu krajach świata. SLD-16 UV, bada dwie najważniejsze cechy zabezpieczenia banknotów: reakcje na promienie ultrafioletowe (UV) oraz znak wodny.

Czytaj więcej...

Tester SLD-20 UVS

SLD-20 UVS służy do wykrywania zabezpieczeń utajonych na banknotach i innych drukach specjalnych, jak np. znaki opłaty sądowej. Konstrukcja pozwala w sposób szybki i wygodny sprawdzać zarówno małe i średnie obiekty, jak banknoty, znaczki opłaty sądowej, znaczki pocztowe, etc., jak i duże dokumenty (np. pisma formatu A4 z naklejonymi znakami opłaty sądowej).

Czytaj więcej...

Tester SLD-50 UVS

Tester SLD-50 UVS to specjalistyczne urządzenie służące do wykrywania zabezpieczeń utajonych na drukach specjalnych oraz banknotach. Dzięki uniwersalnej konstrukcji pozwala w sposób szybki i wygodny sprawdzać zarówno małe i średnie obiekty, a zamontowane na stałe powiększające szkło pozwala sprawdzać m.in. mikrodruki.

Czytaj więcej...

Tester MD-630

MD-630 IR został zaprojektowany w oparciu o zaawansowaną technologię badania prawdziwości banknotów w odpowiedzi na promienie podczerwone. To metoda, która jest stosowana coraz szerzej na świecie. 

Czytaj więcej...

Tester Glover IR 1800

Glover IR 1800 jest dokładnym, łatwym w obsłudze testerem banknotów. Urządzenie służy do wykrywania fałszywych banknotów, jednocześnie rozpoznając ich wartość.

Czytaj więcej...

Tester Glover IR 2000

Glover IR 2000 jest dokładnym, łatwym w obsłudze testerem banknotów. Urządzenie służy do wykrywania fałszywych banknotów, jednocześnie rozpoznając ich wartość. Podczas procesu weryfikacji, urządzenie liczy ilość banknotów, a także automatycznie sumuje ich wartość.

Czytaj więcej...

Tester Glover IRD 2200

Tester Glover działające na podczerwień są zaprojektowane, aby weryfikować autentyczność różnych banknotów poprzez pokazywanie znaków widocznych w promieniach podczerwonych. W przeciwieństwie do zabezpieczeń ultrafioletu, znaki podczerwieni ukazują się dużo łatwiej.

Czytaj więcej...

Tester Glover FD 5000

Tester Glover FD-5000 jest profesjonalnym urządzeniem, zapewniającym bezbłędne i bardzo dokładne wykrywanie fałszywych banknotów. Dysponuje bardzo szerokim zakresem metod detekcji, dając możliwość weryfikacji większości zabezpieczeń które występują w światowych walutach.

Czytaj więcej...