Papier

Papier biurowy MOTIF

Motif Copy

Motif Copy

Wielofunkcyjny papier polecany do szybkich i wydajnych czarno-białych maszyn biurowych, drukarek laserowych i atramentowych (również do druku dwustronnego) oraz faksów. Bardzo niski stopień pylenia zwiększa żywotność urządzeń i gwarantuje stałą jakość wydruków. System jakości i ochrony środowiska producenta certyfikowany jest zgodnie z normami ISO 9001, ISO 14001, EMAS. Papier posiada prestiżowe proekologiczne oznaczenie Nordic Swan (Nordic Enviromental Product Label).

Dostępny w gramaturze 80 g/m2, w formatach A4 i A3. Białość 146 CIE.

Motif All-in-one

Motif All-in-One

Wysokiej jakości papier polecany do stosowania w szybkich, wysokonakładowych drukarkach laserowych i atramentowych. Szczególne właściwości powierzchni papieru zapewniają niezawodność i zmniejszenie ilości tonerów podczas druku. System jakości i ochrony środowiska producenta certyfikowany jest zgodnie z normami ISO 9001, ISO 14001, EMAS. Papier posiada prestiżowe proekologiczne oznaczenie Nordic Swan (Nordic Enviromental Product Label).

Dostępny w gramaturze 80 g/m2, w formatach A4 i A3. Białość 161 CIE.

Motif Premium

Motif Premium

Bardzo wysokiej jakości papier umożliwiający maksymalne wykorzystanie swych właściwości w kolorowych drukarkach atramentowych i laserowych. System jakości i ochrony środowiska producenta certyfikowany jest zgodnie z normami ISO 9001, ISO 14001, EMAS. Papier posiada prestiżowe proekologiczne oznaczenie Nordic Swan (Nordic Enviromental Product Label).

Dostępny w gramaturze 80 g/m2, w formatach A4 i A3. Białość 169 CIE.

Motif Colours

Motif Colours

Najwyższej jakości kolorowy papier, barwiony w masie, do wszelkich zastosowań biurowych i reklamowych. Tęczowa paleta kolorów Motif, od intensywnej czerwieni po delikatne pastelowe odcienie będzie stanowić doskonałe uzupełnienie kolorystyczne każdego dokumentu. W skład palety kolorów podzielonej na 3 grupy: pastel, trend i intensywny, wchodzi w sumie 25 kolorów. Ofertę uzupełniają mixy kolorystyczne: pastele 5 x 100 ark, intensywne 5 x 100 ark oraz pastel/intensywny 10 x 50 ark.

Dostępny w gramaturach 80 i 160 g/m2, w formatach A4 i A3.

Motif Recycled +

Motif Recycled +

Papier biurowy Motif Recycled+ jest najwyższej jakości produktem przeznaczonym do wielofunkcyjnego użycia we wszystkich urządzeniach biurowych: kopiarki, drukarki laserowe, atramentowe i faksy.

Motif Recycled jest nowym spojrzeniem na ekologię. Oprócz tego, że wykonany jest w 100% z celulozy makulaturowej posiada najwyższy w tej klasie papierów stopień bieli – 150 CIE.

Dostępny w gramaturze 80 g/m2 w formatach A4 i A3. Białość 150 CIE.