Sony

 VPL-EX246

Sony VPL-EX246

Ten energooszczędny projektor przenośny do współczesnych szkół, przygotowany do łączności bezprzewodowej, ożywi każdą lekcję.

VPL-EX246Sony VPL-EX246

Ten energooszczędny projektor przenośny do współczesnych szkół, przygotowany do łączności bezprzewodowej, ożywi każdą lekcję.

Łącząc szczegółowość obrazu XGA z inteligentnymi funkcjami ekologicznymi, przenośny projektor VPL-EX246 ubarwi każdą lekcję wyjątkowo wyraźnymi prezentacjami.

Dzięki łatwej obsłudze i gotowości do działania w sieci bezprzewodowej znakomicie zwiększa zaangażowanie uczniów we współczesnych klasach. Projektor VPL-EX246 został zaprojektowany z uwzględnieniem uwag nauczycieli, dzięki czemu stanowi znakomitą pomoc dydaktyczną w ciągu całego dnia.

Technologia paneli Sony BrightEra™ zapewnia czysty obraz o rozdzielczości XGA w niemal każdych warunkach — przy świetle dziennym i w zaciemnionych klasach. Instalację ułatwia szeroki zestaw gniazd, a różne tryby obrazu optymalizują wyświetlanie sygnału z różnych źródeł — od slajdów po dokumenty z komputera, nagrania wideo i strony internetowe.

Po dodaniu opcjonalnego modułu Wi-Fi uczniowie i nauczyciele mogą bezprzewodowo wyświetlać prace domowe, obrazy i grafikę z komputerów PC oraz urządzeń przenośnych, takich jak smartfony i tablety.

Projektor wyposażono też w wiele inteligentnych funkcji oszczędzania energii. Dłuższy czas między wymianami lampy, wynoszący 7000 godzin, minimalizuje przestoje i koszty eksploatacji.