VPL-SX630

Sony VPL-SX630

Projektor zapewniający jasny i kontrastowy obraz, łatwy w instalacji, wyposażony w przyjazne dla środowiska funkcje...

Sony VPL-SX630

Projektor zapewniający jasny i kontrastowy obraz, łatwy w instalacji, wyposażony w przyjazne dla środowiska funkcje, idealny do średniej wielkości pomieszczeń, z opcjonalną łącznością bezprzewodową

Zastosowanie technologii paneli 3LCD BrightEra™ firmy Sony pozwala użytkownikom cieszyć się niezwykle jasnymi i kontrastowymi obrazami XGA o doskonałej stabilności barw. Jasność światła kolorowego 3200 lumenów sprawia, że prezentacje są bardzo wyraźne nawet przy silnym świetle zewnętrznym. Projektory VPL-SX630 są łatwe do instalowania przy użyciu szerokiego zestawu gniazd do połączenia z innymi urządzeniami i bez problemów integrują się z sieciami szkolnymi i biurowymi. Po dodaniu opcjonalnego modułu Wi-Fi użytkownicy mogą bezprzewodowo wyświetlać prace domowe, obrazy i grafikę z urządzeń, takich jak komputery PC, smartfony i tablety. Urządzenie zostało wyposażone w wiele inteligentnych funkcji oszczędzania energii. Wydłużony czas między wymianami lampy, wynoszący do 8000 godzin, umożliwia zsynchronizowaną konserwację filtra i lampy, co pozwala ograniczyć przestoje urządzenia i zminimalizować koszty.

Odzworowanie kolorów 3LCD o wysokim natężeniu światła barwnego i dużej jasności - Jasność 3200 lumenów przy natywnej rozdzielczości XGA (1024 x 768) obrazu panoramicznego 4:3.

Trwała lampa 8000 godzin w trybie niskiej jasności.

Prezentacja bezprzewodowa przy użyciu tabletu Funkcja prezentacji bezprzewodowej ułatwia wyświetlanie plików z tabletu lub smartfonu.

Łatwa instalacja - Funkcja zmiany osi obiektywu umożliwia przesunięcie wyświetlanego obrazu w pionie w zakresie od -3,1% do +3,1% oraz w poziomie w zakresie od -2,3% do +2,3%. Funkcja obejmuje także zoom optyczny x1,03, który ułatwia regulację obrazu.

VPL-SX630