Siedziba Firmy BIFAX

Szanowni Państwo!

„BIFAX” Sp. z o. o. jest jednym z wiodących dystrybutorów urządzeń i usług technicznych na terenie północno-wschodniej Polski.

Istniejemy na rynku od 1991 roku. W tym czasie nabieraliśmy doświadczenia, uczestniczyliśmy w wielu szkoleniach w kraju i za granicą, poszerzaliśmy nieustannie wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie handlu i serwisu.

Od 1994 roku rozpoczęliśmy wprowadzanie w naszym regionie urządzeń firmy TOSHIBA, łączących w sobie zalety nowoczesnej technologii oraz łatwej obsługi. Rozwiązania, które proponujemy zapewniają komfort pracy z dokumentami.

Od lat obserwujemy jak zmieniają się preferencje naszych klientów. Indywidualne podejście do każdego z nich czyni nas nie tylko dostawcą, ale przede wszystkim partnerem i doradcą. Dzięki takiemu działaniu zaufało nam ponad 2000 klientów z którymi stale współpracujemy.

W 2008 roku nasza oferta została rozszerzona o urządzenia tworzące Interaktywne Środowisko Nauczania. Naszą misją jest dostarczenie placówkom oświatowym działającym w regionie północno-wschodniej Polski najnowszych i najlepszych rozwiązań technologicznych, które uczynią je prawdziwymi skarbnicami wiedzy przekazywanej w najbardziej przystępny sposób.

Naszym nowym wyzwaniem jest wprowadzanie na rynek oprogramowania dla firm wspomagającego zarządzanie, mającego na celu przekształcanie posiadanych danych w informacje, a tych ostatnich w wiedzę. Wiedza jest bardzo ważnym elementem każdego przedsiębiorstwa, gdyż pozwala mu na lepszą konkurencję na rynku.

Mamy nadzieję, że oferowane przez nas rozwiązania i produkty najlepiej odpowiadają Państwa oczekiwaniom.

Z poważaniem,
Zarząd